Тәрҗемәсе incognito татар телендә

incognito

инкогнито

Әйтелеш /ɪnˈkɒgnɪtəʊ/

исемPlural incognitoes

 • 1

  инкогнито

сыйфат

 • 1

  инкогнито
  яшерен исем белән яши торган

рәвеш

 • 1

  инкогнито
  яшертен
  яшерен рәвештә