Тәрҗемәсе properly татар телендә

properly

тиешенчә

Әйтелеш /ˈprɒpəli/

рәвеш

 • 1

  тиешенчә
  шәп итеп
  яхшылап
  дөрес
  дөрес итеп
 • 2

  әдәпле рәвештә